О нас


Агентство нерухомості Діона має багаторічний досвід роботи з нерухомістю в Житомирі та Житомирській області. Наше агентство надає широкий спектра послуг:

- маркетинговий консалтинг купівлі-продажу, оренди та здачі в оренду квартир, будинків, земельних ділянок, гаражів, приміщень для комерційної та торговельної діяльності, офісних приміщень, виробничої та промислової нерухомості тощо;

- організація переговорів клієнтів з виїздом на об’єкти нерухомості ;

- оцінка вартості об'єктів на ринку нерухомості;

- допомога в приватизації;

- юридично-консультативний супровід на протязі укладання угод з купівлі-продажу нерухомості та угод з орендування об'єктів нерухомості;

- забезпечення фінансової і юридичної безпеки для обох сторін при укладанні угод.

Наші фахівці знають все про нерухомість, яка виставлена на продаж або здається в оренду в Житомирі. Ріелторам агентства нерухомості Діона відомі різні тонкощі ринку нерухомості і тому наддадуть Вам кваліфіковані ріелторські послуги у виборі нерухомості, що буде відповідати всім Вашим потребам.

Наше агентство нерухомості Діона має найбільший інтернет-каталог об’єктів нерухомості в Житомирській області. Пропозиції в нашому каталозі регулярно оновлюються і тому завжди є актуальними та реальними. Кожен виставлений в каталозі об’єкт наші фахівці ретельно перевіряють на відповідність юридичної власності та вказаного в оголошенні технічного стану.

Звернувшись за консультацією до агентства нерухомості Діона в Житомирі, Ви заощадите свій час та не втратите свої накращі можливості!